Witamy na nowej stronie GOK w Lanckoronie

2021-08-24
Grafika artykułu: Witamy na nowej stronie GOK w Lanckoronie
Nowa strona Gminnego Ośrodka Kultury w Lanckoronie http://gok.lanckorona.net

Witamy na nowej stronie GOK-u w Lanckoronie. 
Przygotowaliśmy dla Państwa bogaty materiał nie tylko w "Aktualnościach", ale również w zakładkach. Zapraszamy do ich odwiedzania, a także nadsyłania materiałów, by je na bieżąco uzupełniać. Naszym zamierzeniem jest tworzenie na tej stronie nie tylko kroniki wydarzeń w GOK-u, ale również panoramy życia kulturalnego naszej gminy. Dlatego prosimy o kontakt wszystkich, którzy coś organizują, tworzą, proponują. Z radością będziemy zamieszczali te informacje w naszych zakładkach. Strona jest dynamiczna, na bieżąco uzupełniana, nie tylko w "Aktualnościach" ale również w każdej z zakładek.
Dziękujemy Panu Kazimierzowi Wiśniakowi za zgodę na wykorzystanie jego prac w grafice elementów stałych.

Zależy nam, by ta strona była wizytówką życia kulturalnego w naszej Gminie Lanckorona.

- W zakładce "O nas" znajdą Państwo plany i sprawozdania z pracy naszego GOK-u, dokumenty, regulaminy itd.
- W zakładce "Aktualności" będą się pojawiały tradycyjnie informacje z wydarzeń bieżących.
- W zakładce "Zajęcia" od września znajdą Państwo aktualne propozycje GOK-u na zajęcia stałe i okresowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
- W zakładce "Muzeum" prezentujemy nasze zbiory, wydarzenia i oczywiście cenniki oraz regulaminy. W dziale "eksponat miesiąca" co miesiąc opisujemy szczegółowo jeden z naszych eksponatów, wraz z informacjami na temat jego zastosowania.
- W zakładce "Jarmark" znajdą Państwo wszystko, co ważne dla Wystawców i Odwiedzających naszą nieregularną imprezę cykliczną "Lanckoroński Jarmark Rzemiosła" na rynku.
- W zakładce "Stowarzyszenia" prezentujemy działalność organizacji na terenie naszej gminy (prosimy o nadsyłanie materiałów przez kolejne stowarzyszenia, koła, organizacje i środowiska).
- W zakładce "Kulturalna Gmina" prezentujemy wydarzenia organizowane przez stowarzyszenia i organizacje, zarówno te, które są współorganizowane z GOK-iem, jak i organizowane samodzielnie przez Państwa (również prosimy o informacje i materiały).
- W zakładce "Będzie się działo" mamy dla Państwa wyłącznie aktualne zapowiedzi wydarzeń kulturalnych w gminie.
- W zakładce "Galeria filmowa GOK" zamieszczamy materiały multimedialne i filmy przygotowywane przez naszych pracowników i współpracowników (filmy i materiały multimedialne organizacji znajdą Państwo w zakładkach "Stowarzyszenia" i "Kulturalna gmina".
- Zakładka "Kontakt" to po prostu nasze dane teladresowe z mapą.

Życzymy satysfakcji z wędrowania po nasze stronie internetowej.Autor:
Małgorzata Dziadkowiec

Zdjęcia:
Anna Witalis-Zdrzenicka