SZTUKAfika - Lato w teatrze
Lato w teatrze wraca do Lanckorony. Na dwutygodniowe półkolonie artystyczne zapraszamy dzieci i młodzież z gminy Lanckorona w wieku 7-12 lat. Warsztaty będą się odbywały codziennie od 1 do 13 lipca w godzinach 9.00 do 15.00 z wyjątkiem niedziel i zakończą radosnym pokazem finałowym w sobotę 13 lipca.
Organizatorzy zapewniają ciepły posiłek w Ośrodku Szkolenia i Wychowania KORONA.
Koszt udziału w półkoloniach wynosi 115,00 zł za osobę.
Oto krótki harmonogram
NABORU:
10 czerwca o godz. 8.00 - zapisy ruszają .
Zapisu można dokonać e-mailem na adres gokwlanckoronie@gmail.com lub osobiście w biurze GOK w godzinach pracy od 8.00 do 16.00. Dysponujemy 42 miejscami. Uwaga! O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.
18 czerwca 2024 do godz. 16.00 - informacja zwrotna nt. zakwalifikowania się dziecka do półkolonii zostanie przesłana na wskazany e-mail lub można ją uzyskać telefonicznie w GOK (tel. 33 876-35-67) .
Pozostałe punkty dotyczą dzieci, które zakwalifikowały sie do udziału w półkoloniach.
24 czerwca godz. 17.00 - zebranie rodziców dzieci zakwalifikowanych do udziału w półkolonii odbędzie się w GOK Udział w zebraniu jest obowiązkowy.
Warunki uczestnictwa
Udział w programie mogą brać dzieci, których rodzice lub opiekunowie:
a) wyrazili zgodę na ich uczestnictwo, dowodem czego jest podpisanie przez rodzica lub opiekuna prawnego karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku oraz oświadczenia o zgodzie na udział dziecka w półkolonii, na wykorzystywanie wizerunku, przetwarzanie danych osobowych, dotyczących diety dziecka oraz o akceptacji postanowień regulaminu i dostarczenie ich do Gminnego Ośrodka Kultury w Lanckoronie do 24 czerwca 2024, najpóźniej na zebranie o godz. 17.00,
b) uiścili opłatę za udział na konto GOK nr 05 8119 0001 0012 8717 2000 0010 do dnia 24 czerwca 2024.
c) wzięli udział w zebraniu rodziców 24 czerwca.
Więcej szczegółów w Regulaminie, zamieszczonym poniżej razem z formularzami do wypełnienia
A to nasza ekipa instruktorów i pedagogów SZTUKAfiki:
Lato w teatrze to ogólnopolski program wspierający samorządowe instytucje kultury i organizacje pozarządowe w tworzeniu młodym ludziom okazji do doświadczania teatru w miejscu, w którym żyją. Lato w teatrze bazuje na idei teatru jako formy spotkania. Program działa na rzecz rozwoju środowiska osób zajmujących się edukacją teatralną oraz animacją kulturalną i społeczną. Organizatorem programu jest Dział Pedagogiki Teatru Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie. Program składa się z konkursu grantowego na realizację dwutygodniowych warsztatów artystycznych dla dzieci i młodzieży, warsztatów i spotkań związanych z pedagogiką teatru oraz artystyczno-edukacyjnych projektów objazdowych w namiocie cyrkowym.
Więcej informacji na temat programu na:
Lato w teatrze organizują:
ARTeria - Centrum Kultury i Promocji w Ornontowicach, Biblioteka - Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo, Bytomskie Centrum Kultury, Centrum Kultury i Sportu TKALNIA w Kietrzu, Fundacja #WSZYSTKIERODZAJETEATRU, Fundacja Fala Nowej Kultury, Fundacja Górom, Fundacja Kosmos, Fundacja Kupalinka, Fundacja Plenerownia, Fundacja Teatr Latarnia, Fundacja W to mi graj, Fundacja Zaułek Krzysztofa Falkowskiego, Gminne Centrum Kultury w Konstantynowie, Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dobrem, Gminny Ośrodek Kultury w Lanckoronie, Gminny Ośrodek Kultury w Łukcie, Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim z/s w Wysokim, Goleniowski Dom Kultury, Grupa Inicjatywna Baranówko, Miejski Dom Kultury w Bełżycach, Miejski Ośrodek Kultury w Szczecinie, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim, Mysłowicki Ośrodek Kultury, Regionalny Ośrodek Kultury i Sportu w Krzczonowie, Stowarzyszenie "Sztuka na scenie", Stowarzyszenie Kotlina Sztuki, Stowarzyszenie Ludzie Miasta, Stowarzyszenie Multi.Art, Stowarzyszenie Uniwersytet Ludowy Rzemiosła Artystycznego, Teatr im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim, Teatr Zagłębia w Sosnowcu, Towarzystwo Miłośników Ponikwi, Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu, Wrocławski Teatr Lalek
Autor:
Anna Witalis-Zdrzenicka
Zdjęcia:
grafika Anna Witalis-Zdrzenicka