40-lecie Koła Łowieckiego Myśliwiec

Grafika artykułu: 40-lecie Koła Łowieckiego Myśliwiec
W związku z 40-leciem Koła Łowieckiego Myśliwiec i 10-leciem Klubu Kolekcjonera 9 grudnia odbyła się wystawa, zorganizowana przez Bogdana Kowalcze i Marka Krzemienia połączona z promocją publikacji okolicznościowej oraz degustacją kuchni myśliwskiej. Gościem wernisaży był też poeta Krzysztofa Chwaliński, który czytał swoje wiersze. Jego liryka przepojona jest umiłowaniem lasu i refleksją nad  kondycją człowieka w relacji do świata przyrody. Krzysztof Chwaliński jest też Wielkim Mistrzem Zakonu Kawalerów Orderu Złotego Jelenia, którego patronem jest Święty Eustachy, a który założony został przez ostatniego Piasta z linii śląskiej księcia Jerzego Wilhelma w 1672 roku. Zakon został reaktywowany w Lanckoronie w 1998 roku.  
W związku z sytuacją epidemiczną udział w wystawie mogła wziąć tylko ograniczona liczba osób. Pozostałe zapraszamy do obejrzenia filmu z wernisażu zamieszczonego w zakładce Galeria Filmowa GOK
Bogaty fotoreportaż znajduje się w zakładce Aktualności w informacji z 10 grudnia.
Poniżej zamieszczamy publikację książki w formie pdf.

Wystawa oraz publikacja są częścią projektu "Dziedzictwo kazimierzowskiej puszczy - 40 lat Koła Łowieckiego Myśliwiec" realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

monografia-mysliwiec-2021