Aktualności

Zbiórka charytatywna na rzecz leczenia Emilki i Zosi, prowadzona podczas Jarmarku Świętojańskiego, została podsumowana. Zebraliśmy 13 876,80 zł do puszek oraz 1430 zł z licytacji obrazów.
Wakacje z GOK - lipiec 2022f1193_b_hph2022-06-29
Zapraszamy na wakacyjne zajęcia we wszystkich miejscowościach gminy. Zajęcia są bezpłatne dla dzieci z gminy Lanckorona.
Aktorzy i realizatorzy z Teatru Słowackiego w Krakowie w lanckorońskim muzeum przygotowywali fotosy i film zapowiadający spektakl "Znachor" w reżyserii Jakuba Roszkowskiego.
Jarmark Świętojański za nami. Ogromna wdzięczność należy się wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego wydarzenia.
Jarmark Świętojański trwa. Jutro ciąg dalszy.
Paulina, Maria i Patryk Chorąży ze Skawinek zagrają w sobotnie popołudnie na scenie Jarmarku Świętojańskiego w Lanckoronie. Koncert rozpocznie się o godz. 16.30.
Zapraszamy na spotkanie autorskie ze Stanisławem Chyczyńskim z cyklu "Literackie posiady w Muzeum" w niedzielę 26 czerwca o godz. 17, podczas Jarmarku Świętojańskiego. Oczywiście w lanckorońskim...
Zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii Mieczysława Nowaka, poświęconych Lanckoronie, który odbędzie się 25 czerwca o godz. 19.00, podczas Jarmarku Świętojańskiego.
Licytacja internetowa dwóch dzieł wesprze zbiórkę na rzecz leczenia Emilki i Zosi, którą będziemy prowadzili podczas Jarmarku Świętojańskiego 25-26 czerwca br.
Zapraszamy na Jarmark Świętojański.
Już w niedzielę 26 czerwca na Jarmarku Świętojańskim świetny koncert na scenie na rynku.
Możemy wspomóc specjalistyczne leczenie Emilki z Izdebnika i Zosi ze Skawinek. Podczas Jarmarku Świętojańskiego w Lanckoronie w dniach 25-26 czerwca przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy oraz...
Wakacyjny turnus na basenief1193_b_hph2022-06-14
Wracamy na basen zaraz po rozpoczęciu wakacji. Przez pierwsze dwa tygodnie będziemy pływać trzy razy w tygodniu.
Zapraszamy na wycieczkęf1193_b_hph2022-06-13
Zapraszamy chętnych na wycieczkę organizowaną przez GOK z Klubem Seniora + do Nowego Wiśnicza i Lipnicy Murowanej, 30 czerwca 2022. Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku 20 czerwca.
Dzień Dziecka z orkiestrąf1193_b_hph2022-06-11
Intrada - Towarzystwo przyjaciół Orkiestry Dętej w Lanckoronie zaprasza na Dzień Dziecka z nasza gminna Orkiestrą w niedzielę 19 czerwca o godz. 14. 
Klub Seniora+ gościł we wtorek 7 czerwca w Lanckoronie Klub Seniora z Jaworzna.  
Zapraszamy do orkiestryf1193_b_hph2022-06-06
Gminna Orkiestra Dęta w Lanckoronie zaprasza chętnych do gry w zespole na spotkanie w GOK w piątek 10 czerwca o godz. 18. W orkiestrze można nauczyć się grać na instrumentach dętych i na perkusji...
Koncert Ogniska Terra Artisf1193_b_hph2022-06-04
Wspaniale zaprezentowali się młodzi muzycy z Ogniska Terra Artis, którzy koncertem w sobotę 4 czerwca podsumowali kolejny semestr swojej pracy.
Już za trzy tygodnie Jarmark Świętojański w Lanckoronie. Zbieramy pomysły, zachęcamy do współpracy. Powoli wyłania się ciekawy i bogaty program.
NABÓR - Lato w teatrze      13 czerwca ruszą zapisy na Lato w teatrze: A to DOM! Na półkolonie artystyczne zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-13 lat. Warsztaty będą się odbywać codziennie od...
Serdecznie zapraszamy na koncert w wykonaniu młodych artystów z ogniska muzycznego Terra Artis w sobotę, 4 czerwca 2022 r. o godz. 15.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Lanckoronie (ul. Krakowska 8)
Dzień Dziecka z GOKf1193_b_hph2022-06-01
Piękna pogoda, przyjazna przestrzeń ogrodu, radosna atmosfera i świetna zabawa - tak można streścić to, co działo się podczas Dnia Dziecka z GOK.
Radosne muzykowanie w szkołachf1193_b_hph2022-05-31
O tym, że muzyka niesie radość, a muzykowanie wcale nie jest aż takie trudne, przekonali się uczniowie podczas wizyty w naszych szkołach kapelmistrza i muzyków Gminnej Orkiestry Dętej z...
W niedzielny wieczór 29 maja sala w remizie w Izdebniku wypełniła się radosnymi, żywiołowymi dźwiękami. Koncertem z okazji Dnia Matki Orkiestra Dęta OSP w Izdebniku podsumowała swój projekt "Siła...
Jesteś mamo skarbem mymf1193_b_hph2022-05-26
Jesteś mamo skarbem mym , śpiewały GOK-owskie dzieci na uroczystym koncercie z okazji Dnia Matki, inne tańczyły, prezentowały sztuki karate, a wszystkie wręczyły Mamom krepinowe tulipany i...
Na stronie Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu dostępna jest galeria portretów autorów filmów animowanych biorących udział w konkursie, w tym sześciorga uczniów gminy Lanckorona, 
Już za niespełna miesiąc będziemy mieli odpust św. Jana, a wraz z nim nasz tradycyjny Jarmark Świętojański. Zapraszamy do współpracy przy jego organizacji.
251. rocznicę bitwy lanckorońskiej konfederacji barskiej liczni uczestnicy uczcili Mszą św. w Lesie Groby, przy symbolicznych mogiłach poległych Patriotów i kaplicy św. Michała Archanioła. Już po...
Popołudnie z... decoupagef1193_b_hph2022-05-19
Spotkaniem w środę 18 maja prawie zakończył się cykl rodzinnej aktywności twórczej "Popołudnie z rękodziełem". Prawie, bo czeka nas jeszcze w czerwcu wystawa prac. 
Dzieci z zerówek i szkół gminy Lanckorona od kilku miesięcy biorą udział w warsztatach umuzykalniających, muzycznych i plastycznych w ramach projektu „Ziemia sztuki” – projektu Terra Artis,...